www.flotazeglarska.pl www.mwopr.pl facebook zadzwoń: +48 790 348 288

Oferta

Nasza oferta nauki pływania głównie dla
Chrzanowa, Jaworzna, Trzebini i okolic

Pływanie korekcyjnećwiczenia dobierane są do potrzeb w celu korygowanie wad postawy. Fachowcami w tej dziedzinie są dziewczyny absolwentki AWF w specjalizacji rehabilitacja. Agnieszka pracuje  w szpitalu a Joanna prowadzi grupę dzieci w szkole z zajęć gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej.

Pływanie sportowo-stylowe  – skupiamy naszą uwagę na wynik. Zrobimy wszystko abyś szybciej pływał. Jest to specjalistyczne szkolenie dla osób które już umieją pływać. Łukasz jest trenerem pływania pracuje nad każdym szczegółem i ustawieniem ciała pływaka aby uzyskać jak najmniejszy opór w wodzie.

Pływanie rekreacyjne – kierowane jest do osób które chcą się nauczyć pływać tak aby czuli się  bezpiecznie wchodząc do wody a czas spędzony na basenie był miły i przyjemny.  Jest to oferta indywidualna gdzie instruktor spełnia  oczekiwania klienta.

Pływanie dla najmłodszych  - oswojenie z wodą. Adaptacja w środowisku wodnym od najmłodszych lat . Nauka poprzez grę i zabawę w nieświadomy sposób dziecko uczy się w trakcie zajęć z instruktorem. Jest to oferta dla 4 i 5-latków. 

Pływanie od podstaw – nauka pływania w Chrzanowie od początku uczymy 4 stylów pływackich: grzbiet, kraul, żabka, delfin.

 

Warto zobaczyć cennik naszych usług na

basenie chrzanów


realizacja: SUBFORMA logo

Copyright © 2015 AQUA szkoła pływania - wszelkie prawa zastrzeżone

http://www.mwopr.pl
http://www.flotazeglarska.pl